معرفی:

پایتون

زبان برنامه نویسی پایتون یک زبان ساده بوده و در عین حال کد زدن با آن نزدیک به زبان انگلیسی است. لذا یادگیری آن را بسیار آسان کرده است. بسیاری از برنامه نویسان روی به یادگیری این زبان می‌آورند چراکه گستردگی این زبان از برنامه نویسی وب تا برنامه‌های گرافیکی ساده می باشد و ماژول‌های فراوان هوش مصنوعی، جبر خطی و علم داده آن باعث شده است که نظر همه به این زبان جلب گردد.

آموزش‌ها

مجموعه مقالات

در این قسمت مجموعه مقالات زبان برنامه نویسی پایتون تهیه شده توسط مجموعه کدگیت را مشاهده می‌کنید:

مقالات

مقدماتی تا پیشرفته

دوره آموزش مقدماتی پایتون

دوره آموزش مقدماتی پایتون

پایتون یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی روز دنیا است و بسیاری از کسانی که در حوزه علم داده، هوش مصنوعی، وب و … در حال فعالیت هستند به این زبان برنامه نویسی روی آورده‌اند. در این دوره آموزشی سعی شده است که پایتون را به زبان ساده توضیح و بسیاری از مفاهیم آن را با مثال پیاده سازی کنیم.

مقالات

پردازش تصویر

آموزش های آنلاین

آموزش غیر حضوری

در صورت تمایل برای یادگیری غیرحضوری زبان برنامه نویسی پایتون توسط اساتید مجموعه کدگیت از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

محصولات

PDF‌های آموزشی

با توجه به گستردگی و پیچیدگی پردازش تصویر، مجموعه کدگیت علاوه بر مقالات بالا، PDF های آموزشی، به صورت درسواره و با رعایت سلسه مراتب یادگیری پردازش تصویر، تهیه و آماده‌سازی کرده است. این PDFها به همراه سورس کد می‌باشد(در صورت پیاده سازی). در این قسمت هر درس از این PDFها به صورت جداگانه قرار داده شده است.

یادگیری علم داده در پایتون

دوره آموزش پیش نیاز علم داده

روزانه دیتاهای مختلفی در دنیا در حال جمع‌آوری است و حجم دیتا آنقدر بالا رفته که آمار دقیق آن را نمی‌توان گفت اما تخمین زده شده است که روزانه 328.77 میلیون ترابایت دیتا در حال تولید می‌باشد. حال اگر بخواهیم این دیتاها را تحلیل کنیم چقدر زمان می‌برد؟ اگر به دنبال شغلی با حقوق بالا و مناسب می‌گردید حتماً  شغل تحلیلگر داده را انتخاب خواهید کرد. برای ورود به این شغل باید پیش نیازهای آن در زبان برنامه نویسی پایتون را یاد بگیرید.

محصولات

سورس کد

مجموعه کدگیت سورس کدهای مختلف را پس از بررسی و تست در اختیار شما قرار می‌دهد. برخی از این سورس‌کدها را در این قسمت آورده‌ایم:

دوره‌های آموزش پایتون