آموزش برنامه نویسی

مجموعه کدگیت با ارائه آموزش‌های برنامه نویسی به زبان ساده، شما را در یادگیری و طی کردن دوره‌های برنامه نویسی همراهی خواهد کرد. این دوره‌ها با بررسی و تایید اساتید با تجربه در آن رشته تهیه و تنظیم می‌گردد. 

آموزش برنامه نویسی

برنامه نویسی

آموزش ها

سی پلاس پلاس

سی پلاس پلاس یک زبان برنامه نویسی نزدیک به زبان ماشین بوده و طرفداران خاص خود را دارد. این زبان برنامه نویسی در سایت کدگیت دارای بیش از 100+ آموزش رایگان می باشد.

پایتون

پایتون زبان برنامه نویسی می باشد که بسیار نزدیک به زبان انگلییسی بوده و یادگیری آن بسیار آسان می باشد. مجموعه مقالات این زبان برنامه نویسی بیش از 200+ آموزش است که به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده‌ایم.

جاوا

زبان برنامه نویسی یکی از زبان‌های بسیار پرطرفدار در دنیای برنامه نویسی است. در سایت کدگیت بیش از 200+ آموزش رایگان از این زبان برنامه نویسی تهیه و آماده سازی گردیده است.

PHP

PHP یک زبان برای ارتباط با سرور می باشد. این زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت کاربرد فراوانی دارد. مجموعه کدگیت آموزش های این زبان برنامه نویسی را تهیه کرده است.

CSS

زبان CSS برای طراحی و دیزاین صفحات وب استفاده می شود. به طور معمول بعد از HTML زبان CSS آموزش داده می شود. مجموعه کدگیت آموزش این زبان برنامه نویسی را تهیه نموده است.

HTML

برنامه نویسی وب یکی از پرطرفدارترین شغلهای دنیاست که راه ورود به آن از HTML می گذرد. در سایت کدگیت آموزش‌های این زبان برنامه نویسی آماده سازی و تهیه گردیده است

دوره آموزش مقدماتی پایتون

دوره آموزش مقدماتی پایتون

پایتون یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی روز دنیا است و بسیاری از کسانی که در حوزه علم داده، هوش مصنوعی، وب و … در حال فعالیت هستند به این زبان برنامه نویسی روی آورده‌اند. در این دوره آموزشی سعی شده است که پایتون را به زبان ساده توضیح و بسیاری از مفاهیم آن را با مثال پیاده سازی کنیم.

یادگیری علم داده در پایتون

دوره آموزش پیش نیاز علم داده

روزانه دیتاهای مختلفی در دنیا در حال جمع‌آوری است و حجم دیتا آنقدر بالا رفته که آمار دقیق آن را نمی‌توان گفت اما تخمین زده شده است که روزانه 328.77 میلیون ترابایت دیتا در حال تولید می‌باشد. حال اگر بخواهیم این دیتاها را تحلیل کنیم چقدر زمان می‌برد؟ اگر به دنبال شغلی با حقوق بالا و مناسب می‌گردید حتماً  شغل تحلیلگر داده را انتخاب خواهید کرد. برای ورود به این شغل باید پیش نیازهای آن در زبان برنامه نویسی پایتون را یاد بگیرید.

محصولات

سورس کدها

مجموعه کدگیت سورس کدهای مختلف را پس از بررسی و تست در اختیار شما قرار می‌دهد. برخی از این سورس‌کدهای پایتون را در این قسمت آورده‌ایم:

دوره‌های پایتون

مجوزها

logo-samandehi

 

ساعت کاری

09:00 الی 17:00
شنبه – چهارشنبه

تماس با ما
شماره تماس: 0268 343 0937

تلگرام: CodeGateAdmin@