کمک گرفتن از نرم افزار ورد (Help in Word)

در این قسمت تیم کدگیت را با آموزش کمک گرفتن از نرم افزار ورد همراهی کنید. نرم افزار ورد این قابلیت را برای کاربران فراهم کرده است که بتوان با استفاده از آن به یادگیری ورد پرداخت. ما این قابلیت را کمک گرفتن از نرم افزار ورد می نامیم. این آموزش به نحوه کمک گرفتن از ورد خواهیم پرداخت. همچنین، پیشنهاد می‌شود آموزش های قبلی ورد را در این وبسایت مطالعه نمایید.

نحوه کمک گرفتن از نرم افزار ورد در متن

مایکروسافت آفیس چندین روش جهت کمک گرفتن از ورد، برای کاربران این نرم افزار تدارک دیده است. در اینجا به معرفی مهم­ترین آن­ها می­پردازیم.

1.ساده­ترین راه کمک گرفتن از ورد در همه موارد، به این صورت است که شما نشانگر موس خود را بر روی هر گزینه یا آیکونی قرار دهید، بدون کلیک کردن، پس از دو ثانیه نرم افزار ورد پنجره­ی کوچکی را باز می­کند، که در آن توضیح مختصری درمورد کارایی آن آیکون یا گزینه نوشته شده است. و اگر آیکونی بود که توضیحات بیشتری نیاز داشت، در قسمت پایین همان پنجره کلیک کنید تا توضیحات بیشتر نمایش داده شود.

بعنوان مثال هنگامی که نشانگر موس را بر روی گزینه رنگ حروف نگه دارید، مانند تصویر، پنجره کوچکی باز می­شود و توضیح مختصری درباره کارایی این آیکون می­دهد. همچنین در قسمت پایین همین پنجره کوچک، گزینه ای مشاهده می­کنید که با کلیک کردن بر آن، جزییات بیشتری درباره این آیکون در اختیار شما قرار می­گیرد.

کمک گرفتن از نرم افزار ورد

2.استفاده از کلید F1 . شما می­توانید هر زمان که با مشکل یا سوالی مواجه شدید، در هنگام کار با ورد، با فشردن کلید F1 از نرم افزار ورد کمک بگیرید. هنگامی که کلید F1 را فشار دهید پنجره ای باز می­شود، که دسته بندی از کمک­هایی که می­توانید از ورد بگیرید مشاهده می­کنید. همچنین در قسمت جستجو نیز می­توانید هر عبارت کلیدی را تایپ کرده و نتیجه را مشاهده کنید.

کمک گرفتن از نرم افزار ورد

دسته : word, word tutorial, آموزش قدم به قدم ورد, ورد

دیدگاه بگذارید

نظر شما چیست؟

مطلع کردن شما از
avatar

wpDiscuz